Alabama – Face To Face

Run your fingers through my hair
And softly kiss my lips
And hold me close in your embrace
And love me face to face


Face to face, heart to heart
Body to body
Tingling tangle feelings
And lovers face to face


I’ll caress your body
And hold you close to me
I’ll slide my hands around your waist
And love you face to face


Face to face, heart to heart
Body to body
Lips on lips, arm and arm
Body to body
Tingling tangle feelings
And lovers face to face


Softly say you love me > female
As you make love to me > female
No one else can take your place
We happen face to face
Check out more Lyrics from Alabama. 
Write a comment and let everybody know what you think this song is about!
Author: admin on March 26, 2012
Category: F Song Lyrics
Tags:
10 responses to “Alabama – Face To Face”
 1. seroquel no rx says:

  I’m commenting to let you be aware of of the beneficial discovery my child developed browsing the blog. She came to find a good number of details, including how it is like to have a great coaching character to get certain people completely comprehend a number of complex issues. You actually did more than her desires. I appreciate you for coming up with such effective, dependable, edifying and cool guidance on that topic to Emily. https://seroquelquetiapine.com/#

 2. zortilonrel says:

  Hey! I could have sworn I’ve been to this site before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me. Anyways, I’m definitely glad I found it and I’ll be book-marking and checking back often!

  http://www.zortilonrel.com/

 3. ucuz takipçi almak isteyen kişiler sitemizi ziyaret ederek en uygun fiyatlar ile takipçi satın alabilirler.

 4. Kimleerr kimleri stalkliyormus megersemmm ??

 5. Oh, 1000 Followers came after 1 hour ??

 6. finanero says:

  Wyszukiwania teraźniejszych porównań tworów skarbowych zakończą się triumfem, jeśli raptem jesteś ochoczy zajrzeć na serwis www. To witryna dedykowana problematyce finansowej, jak i również powiązanej z dochodzeniem odszkodowań w szczecinie. Porady, jak i również kosztowne instrukcje upraszczają przy wybraniu najlepszego towaru finansowego osiągalnego w całej typowych instytucjach finansowych, a także firmach pozabankowych. Serwis daje najnowsze fakty, obecne połączenia kredytów, lokat jako różnorodne ilości. Wtajemniczenie oryginalnego towaru finansowego przez bank odrzucić ujdzie również z brakiem odzewu dzięki portalu. Polscy czytelnicy zostaną poinformowani na temat wszelkich modyfikacjach na świecie bankowości jak i również finansów. Interesanci, jacy proponują długu dodatkowo odnajdą w tym miejscu multum cennych wiadomośi. Za stronie nie brakuje tematów, jakże pofatygować się zręcznością długów, gdy kredyt konsumpcyjny posiada rację bytu, oraz pod to co kłaść nacisk, jeżeli zaciąga się pożyczkę na miejscu mojego parabankach. Pożądane byłoby wizytować co jakiś czas blog www wówczas możemy osiągnąć pełne przekonanie, że jest się sukcesywnie wraz z każdymi zmianami wprowadzanymi przez banki oraz oczywiście lecz również https://finanero.pl/ finanero firma.

 7. pożyczki says:

  Wortal web przeznaczony wydaje się tematyce trafnych inwestycji. Podobnie jak skarbowych w postaci lokat, a także dalszych. Aktualne recenzje finansowe, które to mają możliwość pomóc Klientom w całej dopasowaniu opłacalnego kredytu hipotecznego będą opracowywane za sprawą fachmanów zajmującymi się od dawna finansami. Ostatnie dane ze świata bankowości. Omawianie zmian, jakie mają możliwość wywrzeć wpływ dobrze na domowe jak i również firmowe środki pieniężne. W portalu internetowym skrywają się charakterystyki wszystkich najlepszych produktów skarbowych, też sugerowanych dzięki parabanki. Portal to jedność pochodzące z paru podjął się dodatkowo treści ubezpieczeń. Ze witryną internetową nauczą się Państwo inwestować swej środków. A gdy nie zgodzić się posiadają Państwo środki, są to nadzwyczaj przychylne porady nauczą gospodarowania domowym budżetem. W ten sposób, hdy to ewentualne nie trzeba się nadmiernie czasochłonnie instruować. Należy zajrzeć na, żeby korzystać na miejscu mojego praktyce wprawą bardzo wartościowych wskazówek. To dowód na tek krok, hdy szczędzić warto dodatkowo wobec domowych sprawach, oraz tuż przy kolosalnych przedsięwzięciach https//pozyczkaland.pl/ pozyczki.

 8. Portal online oddany jest problematyce trafnych inwestycji. Również kredytowych w postaci lokat, jak i również odrębnych. Dzisiejsze zestawienia finansowe, jakie są w stanie wesprzeć Ci po bardzo dobraniu opłacalnego kredytu hipotecznego są opracowywane przez znawców zajmującymi się od dawna finansami. Najciekawsze adnotacje z dziedziny bankowości. Omawianie zmian, jakie zdołają wywrzeć wpływ dobrze na domowe jak również firmowe fundusze. Pod stronie skrywają się charakterystyki każdego z najlepszych wytworów pieniężnych, też proponowanych przez parabanki. Blog czyli jeden wprawą paru podjął się też problematyki zabezpieczeń. Ze stroną internetową nauczą się Państwo lokować prywatne środków. Oraz gdy nie mają Państwo gospodarności, owo niezmiernie przychylne porady nauczą zarządzania domowym budżetem. W ten sposób, hdy to wykonalne nie należy się nazbyt czasochłonnie szkolić. Wystarcza zajrzeć na, aby użytkować po bardzo twórczości zręcznością ogromnie użytecznych wskazówek. Jest to dowód na tek krok, iż robić oszczędności jest sens także przy pospolitych sprawach, jak i w pobliżu niepotrzebnychm przedsięwzięciach https://finanero.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych chwilówki bez baz.

 9. Strona internetowy dedykowany okazuje się być dyscyplinie trafnych lokaty. Także kredytowych pod postacią lokat, jak i również odrębnych. Teraźniejsze porównania finansowe, które to mają możliwość przynieść ulgę Tobie w dopasowaniu opłacalnego kredytu mieszkaniowego są opracowywane dzięki profesjonalistów zajmującymi się od wielu lat finansami. Ostatnie doniesienia z dziedziny bankowości. Omawianie metamorfoz, które to są w stanie wpłynąć korzystnie jako domowe oraz firmowe fundusze. Dzięki portalu internetowym są charakterystyki wszelkich popularnyc tworów pieniężnych, również sugerowanych za sprawą parabanki. Serwis w charakterze 1 pochodzące z niewielu podjął się również problematyki zabezpieczeń. Wraz z stroną internetową www nauczą się Państwo lokować indywidualne środki. Zaś gdy nie zgodzić się grają Państwo zaoszczędzone pieniądze, owo niezwykle przychylne sugestie nauczą gospodarowania domowym budżetem. W ten sposób, że jest to ewentualne nie powinno się się za bardzo długo edukować. Wystarcza odwiedzić, ażeby korzystać przy twórczości wprawą nadzwyczaj praktycznych wskazówek. Jest to dokument na to, że oszczędzać jest możliwość zarówno koło domowych transakcjach, a także w stosunku do większych projektach https://finanero.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych pożyczka bez bik.

Leave a Reply

 

Last articles